DOVOLENÁ. Zákazník souhlasí, že v období od 15.6.2022 do 24.6.2022 budou jeho objednávky vyřizovány následující týden a taktéž osobní odběr. Děkuji za trpělivost a vaši přízeň. Těším se na Vás, Jakub z Greenloop.cz

Vermikompostér Urbalive - krémový + násada žížal

Neohodnoceno
Značka: Plastia
3 530 Kč / ks
Brzy skladem

Designový domácí vermikompostér na bioodpad z vaší kuchyně včetně žížalí násady

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bioodpad v domácnosti může tvořit až 40 % z celkového množství ve vašem koši. Tento designový a funkční vermikompostér vám pomůže bioodpad zredukovat a přeměnit ho na užitečný vermikompost. Přiblížíte se tak bezodpadové domácnosti neboli Zero Waste. 

vermikomposter-urbalive-domaci-komposter-bioodpad-kuchyn-zizaly-greenloop-cz-1

 

Součástí dodávky jsou i vaši noví pilní pomocníci - kalifornské žížaly. Odhadovaný počet je cca 150 - 200 ks (různé délky, stáří a včetně kokonů). Vermikompostér můžete umístit prakticky kdekoliv ve vašem bytě a pohodlně se tak zbavovat odpadu. Díky jeho nadčasovému designu zapadne téměř do každé domácnosti.

Tip: Než začnete kompostovat, doporučuji si přečíst články, které najdete v sekci RADY A NÁVODY. Vyvarujete se tak zbytečným chybám!
 

DŮLEŽITÁ informace k zasílání žížal přepravní službou:

Žížaly zasíláme společně s vermikompostérem po PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ a za příznivých venkovních teplot. Vyvarujete se tak zbytečnému zklamání, že nedorazí živé. 


Doprava:

Krabičku vkládáme do originálního balení Urbalive. Zamezíme tak riziku, že by dopravce samotný balíček s žížalami dodal později nebo vůbec. Při vkládání otevřeme originální krabici, narušíme plastový obal, vložíme krabičku s žížalami do patra vermíku a na závěr vše zapečetíme nálepkami greenloop.cz. Tento způsob zasílání se nám osvědčil jako nejspolehlivější.V případě, že s tímto způsobem nesouhlasíte, napište to prosím do Poznámky v objednávkovém formuláři. 


Doporučení:

Odpad z kuchyně doporučujeme nejdřív předkompostovat. K tomu vám skvěle poslouží kuchyňská plechová nádoba speciálně navržená pro odkládání bioodpadu.

 

vermikomposter-urbalive-domaci-komposter-bioodpad-kuchyn-zizaly-kos-greenloop-cz-2


Rozměry vermikompostéru:

výška 60,5 cm, šířka 50,5 cm, hloubka 38 cm

váha balení je 6,17 kg

 

vermikomposter-urbalive-domaci-komposter-bioodpad-kuchyn-zizaly-greenloop-cz-3 

Součástí balení je:

Víko s dřevěným madlem, dvě patra, spodní díl, vypouštěcí ventil, mřížka s textilií, 4 dřevěné nohy, 4 vruty, lopatka, rukavice a síťovaná deska.

domaci-komposter-vermikomposter-urbalive-na-bioodpad-greenloop-cz

Výrobek:

Vyrobeno v České republice

Design: Jiří Pelcl

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMÁCÍ KOMPOSTOVÁNÍ
Barva: Krémová
Materiál: Plast, Dřevo
Země původu: Česká republika
Určeno pro: Kompostování v bytě, Třídění bioodpadu
Značka: Plastia, Urbalive

plastia-zasadte-radost

 

Plastia je rodinná firma z Vysočiny, je držitelkou několika významných designérských ocenění včetně nejprestižnější mezinárodní ceny Red Dot Award (například za vermikompostér Urbalive).

Tato česká značka vznikla v roce 1993, aby dala jméno výrobnímu a tvůrčímu programu stejnojmenné firmy. Společnost Plastia byla založena na principech nejlepších tradic evropského rodinného podnikání. Základem jejího úspěchu je výroba a tvorba širokého sortimentu komponentů a výrobků z plastických hmot.
 

O vermikompostérech a firmě Plastia se více dozvíte ve videu:

 
K hlavním přidaným hodnotám výrobního programu značky Plastia patří silný důraz na originální užitný design, variabilita a modulárnost jednotlivých produktových značek a opravdový respekt ke všemu živému. Nedílnou součástí je i propracovaný systém společenské odpovědnosti zaměřený na pomoc dětem, ochranu přírody a trvale udržitelný rozvoj.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení