Vermikompostér Urbalive - krémový + násada žížal

Značka: Plastia
3 530 Kč / ks
Brzy skladem
Položka byla vyprodána…

Designový domácí vermikompostér na bioodpad z vaší kuchyně včetně žížalí násady

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bioodpad v domácnosti může tvořit až 40 % z celkového množství ve vašem koši. Tento designový a funkční vermikompostér vám pomůže bioodpad zredukovat a přeměnit ho na užitečný vermikompost. Přiblížíte se tak bezodpadové domácnosti neboli Zero Waste. 

vermikomposter-urbalive-domaci-komposter-bioodpad-kuchyn-zizaly-greenloop-cz-1

 

Součástí dodávky jsou i vaši noví pilní pomocníci - kalifornské žížaly. Odhadovaný počet je cca 150 - 200 ks (různé délky, stáří a včetně kokonů). Vermikompostér můžete umístit prakticky kdekoliv ve vašem bytě a pohodlně se tak zbavovat odpadu. Díky jeho nadčasovému designu zapadne téměř do každé domácnosti.

Tip: Než začnete kompostovat, doporučuji si přečíst články, které najdete v sekci RADY A NÁVODY. Vyvarujete se tak zbytečným chybám!
 

DŮLEŽITÁ informace k zasílání žížal přepravní službou:

Žížaly zasíláme společně s vermikompostérem po PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ a za příznivých venkovních teplot. Vyvarujete se tak zbytečnému zklamání, že nedorazí živé. 


Doprava:

Krabičku vkládáme do originálního balení Urbalive. Zamezíme tak riziku, že by dopravce samotný balíček s žížalami dodal později nebo vůbec. Při vkládání otevřeme originální krabici, narušíme plastový obal, vložíme krabičku s žížalami do patra vermíku a na závěr vše zapečetíme nálepkami greenloop.cz. Tento způsob zasílání se nám osvědčil jako nejspolehlivější.V případě, že s tímto způsobem nesouhlasíte, napište to prosím do Poznámky v objednávkovém formuláři. 


Doporučení:

Odpad z kuchyně doporučujeme nejdřív předkompostovat. K tomu vám skvěle poslouží kuchyňská plechová nádoba speciálně navržená pro odkládání bioodpadu.

 

vermikomposter-urbalive-domaci-komposter-bioodpad-kuchyn-zizaly-kos-greenloop-cz-2


Rozměry vermikompostéru:

výška 60,5 cm, šířka 50,5 cm, hloubka 38 cm

váha balení je 6,17 kg

 

vermikomposter-urbalive-domaci-komposter-bioodpad-kuchyn-zizaly-greenloop-cz-3 

Součástí balení je:

Víko s dřevěným madlem, dvě patra, spodní díl, vypouštěcí ventil, mřížka s textilií, 4 dřevěné nohy, 4 vruty, lopatka, rukavice a síťovaná deska.

domaci-komposter-vermikomposter-urbalive-na-bioodpad-greenloop-cz

Výrobek:

Vyrobeno v České republice

Design: Jiří Pelcl

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMÁCÍ KOMPOSTOVÁNÍ
Barva: Krémová
Materiál: Plast, Dřevo
Země původu: Česká republika
Určeno pro: Kompostování v bytě, Třídění bioodpadu
Značka: Plastia, Urbalive
Položka byla vyprodána…

plastia-zasadte-radost

 

Plastia je rodinná firma z Vysočiny, je držitelkou několika významných designérských ocenění včetně nejprestižnější mezinárodní ceny Red Dot Award (například za vermikompostér Urbalive).

Tato česká značka vznikla v roce 1993, aby dala jméno výrobnímu a tvůrčímu programu stejnojmenné firmy. Společnost Plastia byla založena na principech nejlepších tradic evropského rodinného podnikání. Základem jejího úspěchu je výroba a tvorba širokého sortimentu komponentů a výrobků z plastických hmot.
 

O vermikompostérech a firmě Plastia se více dozvíte ve videu:

 
K hlavním přidaným hodnotám výrobního programu značky Plastia patří silný důraz na originální užitný design, variabilita a modulárnost jednotlivých produktových značek a opravdový respekt ke všemu živému. Nedílnou součástí je i propracovaný systém společenské odpovědnosti zaměřený na pomoc dětem, ochranu přírody a trvale udržitelný rozvoj.