Vermikompostér Urbalive - krémový + násada žížal

Značka: Plastia
3 299 Kč / ks
Skladem

Designový domácí vermikompostér na bioodpad z vaší kuchyně včetně žížalí násady

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bioodpad může tvořit až 40 % z celkového odpadu ve vaší domácnosti. Tento designový a funkční vermikompostér do bytu vám pomůže bioodpad přeměnit na velmi výživné hnojivo, neboli vermi-kompost. Ten pak můžete použít pro vaše pokojové rostliny či bylinky a uzavřít tak koloběh jídla ve vaší domácnosti. Navíc se tímto přiblížíte myšlence Bezodpadové domácnosti anglicky Zero Waste

Tip: Proč byste měli kompostovat a jak můžu začít? Tyto otázky jsme pro vás zodpověděli v přehledných článcích, které najdete u nás na BLOGU

vermikomposter-urbalive-domaci-komposter-bioodpad-kuchyn-zizaly-greenloop-cz-1

 

Součástí dodávky jsou i vaši noví pilní pomocníci - kalifornské žížaly. Odhadovaný počet je cca 150 - 200 ks (různé délky, stáří a včetně kokonů). Vermikompostér můžete umístit prakticky kdekoliv ve vašem bytě a pohodlně se tak zbavovat odpadu. Díky jeho nadčasovému designu zapadne téměř do každé domácnosti.

 

DŮLEŽITÁ informace k zasílání žížal přepravní službou:

Žížaly zasíláme společně s vermikompostérem po PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ a za příznivých venkovních teplot. Vyvarujete se tak zbytečnému zklamání, že nedorazí živé. 


Doprava:

Krabičku vkládáme do originálního balení Urbalive. Zamezíme tak riziku, že by dopravce samotný balíček s žížalami dodal později nebo vůbec. Při vkládání otevřeme originální krabici, narušíme plastový obal, vložíme krabičku s žížalami do patra vermíku a na závěr vše zapečetíme nálepkami greenloop.cz. Tento způsob zasílání se nám osvědčil jako nejspolehlivější.V případě, že s tímto způsobem nesouhlasíte, napište to prosím do Poznámky v objednávkovém formuláři. 


Doporučení:

Odpad z kuchyně doporučujeme nejdřív předkompostovat. K tomu vám skvěle poslouží kuchyňská plechová nádoba speciálně navržená pro odkládání bioodpadu.

 

vermikomposter-urbalive-domaci-komposter-bioodpad-kuchyn-zizaly-kos-greenloop-cz-2


Rozměry vermikompostéru:

výška 60,5 cm, šířka 50,5 cm, hloubka 38 cm

váha balení je 6,17 kg

 

vermikomposter-urbalive-domaci-komposter-bioodpad-kuchyn-zizaly-greenloop-cz-3 

Součástí balení je:

Víko s dřevěným madlem, dvě patra, spodní díl, vypouštěcí ventil, mřížka s textilií, 4 dřevěné nohy, 4 vruty, lopatka, rukavice a síťovaná deska.

domaci-komposter-vermikomposter-urbalive-na-bioodpad-greenloop-cz

Výrobek:

Vyrobeno v České republice

Design: Jiří Pelcl

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMÁCÍ KOMPOSTOVÁNÍ
Barva: Krémová
Materiál: Plast, Dřevo
Země původu: Česká republika
Určeno pro: Kompostování v bytě