Rozprašovač Medusa Easy - zelená 700 ml

Značka: Plastia
90 Kč / ks
Skladem

Pro vlhčení rostlinek nebo vermikompostu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitně zpracované rozprašovače od české firmy Plastia . Jsou zakončeny otočnou regulovatelnou hlavicí, pro snadné nastavení optimálního rozptylu vody. Systém Easy navíc umožňuje snadné doplnění vody, aniž byste museli oddělit nádobu od rozprašovače. 

 

Popis a materiál:

  • objem 700 ml
  • výška 22 cm
  • váha 315 g
  • vyrobeno v České republice

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMÁCÍ KOMPOSTOVÁNÍ
Barva: Světle zelená
Objem: 700 ml
Země původu: Česká republika

plastia-zasadte-radost

 

Plastia je rodinná firma z Vysočiny, je držitelkou několika významných designérských ocenění včetně nejprestižnější mezinárodní ceny Red Dot Award (například za vermikompostér Urbalive).

Tato česká značka vznikla v roce 1993, aby dala jméno výrobnímu a tvůrčímu programu stejnojmenné firmy. Společnost Plastia byla založena na principech nejlepších tradic evropského rodinného podnikání. Základem jejího úspěchu je výroba a tvorba širokého sortimentu komponentů a výrobků z plastických hmot.
 

O vermikompostérech a firmě Plastia se více dozvíte ve videu:

 
K hlavním přidaným hodnotám výrobního programu značky Plastia patří silný důraz na originální užitný design, variabilita a modulárnost jednotlivých produktových značek a opravdový respekt ke všemu živému. Nedílnou součástí je i propracovaný systém společenské odpovědnosti zaměřený na pomoc dětem, ochranu přírody a trvale udržitelný rozvoj.