Rozprašovač Medusa Easy - šedá 700 ml

Značka: Plastia
90 Kč / ks
Do týdne

Pro vlhčení rostlinek nebo vermikompostu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitně zpracované rozprašovače od české firmy Plastia. Jsou zakončeny otočnou regulovatelnou hlavicí, pro snadné nastavení optimálního rozptylu vody. Systém Easy navíc umožňuje snadné doplnění vody, aniž byste museli oddělit nádobu od rozprašovače. 

 

Popis a materiál:

  • objem 700 ml
  • výška 22 cm
  • váha 315 g
  • vyrobeno v České republice

Doplňkové parametry

Kategorie: Vermikompostéry Urbalive
Barva: Světle zelená
Objem: 700 ml
Země původu: Česká republika

plastia-zasadte-radost

 

Plastia je rodinná firma z Vysočiny, je držitelkou několika významných designérských ocenění včetně nejprestižnější mezinárodní ceny Red Dot Award (například za vermikompostér Urbalive).

Tato česká značka vznikla v roce 1993, aby dala jméno výrobnímu a tvůrčímu programu stejnojmenné firmy. Společnost Plastia byla založena na principech nejlepších tradic evropského rodinného podnikání. Základem jejího úspěchu je výroba a tvorba širokého sortimentu komponentů a výrobků z plastických hmot.
 

O vermikompostérech a firmě Plastia se více dozvíte ve videu:

 
K hlavním přidaným hodnotám výrobního programu značky Plastia patří silný důraz na originální užitný design, variabilita a modulárnost jednotlivých produktových značek a opravdový respekt ke všemu živému. Nedílnou součástí je i propracovaný systém společenské odpovědnosti zaměřený na pomoc dětem, ochranu přírody a trvale udržitelný rozvoj.