Náhradní filtrační síto pro vermikompostér Urbalive

Neohodnoceno
Značka: Plastia
169 Kč / ks
Skladem

Náhradní filtrační síto pro kompostér

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní praktické síto pro vermikompostér Urbalive. Filtrační síto zachytává kalifornské žížaly a drobné nečistoty ve sběrné nádobě na žížalí čaj. Pokud se vám podařilo jej poškodit, zde si můžete objednat náhradní.

 

Rozměry:

délka: 50,5 cm, šířka 38 cm, tloušťka 0,4 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vermikompostéry Urbalive
Určeno pro: Kompostování v bytě, Třídění bioodpadu, Urbalive
Značka: Plastia, Urbalive

plastia-zasadte-radost

 

Plastia je rodinná firma z Vysočiny, je držitelkou několika významných designérských ocenění včetně nejprestižnější mezinárodní ceny Red Dot Award (například za vermikompostér Urbalive).

Tato česká značka vznikla v roce 1993, aby dala jméno výrobnímu a tvůrčímu programu stejnojmenné firmy. Společnost Plastia byla založena na principech nejlepších tradic evropského rodinného podnikání. Základem jejího úspěchu je výroba a tvorba širokého sortimentu komponentů a výrobků z plastických hmot.
 

O vermikompostérech a firmě Plastia se více dozvíte ve videu:

 
K hlavním přidaným hodnotám výrobního programu značky Plastia patří silný důraz na originální užitný design, variabilita a modulárnost jednotlivých produktových značek a opravdový respekt ke všemu živému. Nedílnou součástí je i propracovaný systém společenské odpovědnosti zaměřený na pomoc dětem, ochranu přírody a trvale udržitelný rozvoj.